Hartendiefje editie december ’19 in volle productie

Twee maal per jaar verschijnt ons Schoolkrantje – of liever : “Schoolmagazine” – ‘t Hartendiefje, waarin wij met tekst en vooral veel fotomateriaal een ‘inkijk’ geven over hoe het er aan toe gaat op onze school, met ook veel “moments to remember”… Om de uitgave in kwaliteitsdruk te bekostigen, kunnen wij rekenen op heel veel zelfstandigen, ondernemers en sympathisanten die bereid zijn om een advertentie te plaatsen. Ilse Penne is binnen onze Ouderraad diegene die de uitgave van ‘t Hartendiefje coördineert zowel door bestaande als nieuwe sponsors te zoeken en aan te spreken maar ook bij de schikking en lay out en bij de feitelijke productie – wij noemen haar onze “engel-doet-al” !

Dit jaar worden alle verwachtingen inzake sponsoring ruim overtroffen door de gezamenlijk inspanning van velen. Dat laat ons toe om enige reserve aan te leggen om ook onbezorgd in de toekomst deze uitgave te blijven garanderen.